Na granicy cywilizacji. Historia przedwojennej granicy polsko-radzieckiej – wykład dra Ihara Melnikaua (24.05)

Koło Naukowe Studentów i Doktorantów Historii UKSW ma przyjemność zaprosić Państwa na wykład doktora Ihara Melnikaua, z Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego, pt. „Na granicy cywilizacji. Historia przedwojennej granicy polsko-radzieckiej”.

Dr Melnikau zajmuje się m. in. badaniem relacji polsko-białoruskich w okresie międzywojennym oraz służby Białorusinów w Wojsku Polskim przed i w trakcie II wojny światowej. Piastuje także stanowisko kierownika Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Białorusini w Wojsku Polskim”.

Wykład odbędzie się w najbliższy wtorek (24 maja) o godz. 16.45 w sali 103 (bud. 23) na kampusie Wóycickiego.

Wydarzenie ma charakter otwarty, stąd zapraszamy wszystkich studentów niezależnie od kierunku, a także pracowników naukowych naszego Uniwersytetu

18 maja 2022