Nabór do Chóru Akademickiego

Rafał Solecki

Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na przesłuchania!

Chór UKSW to chór akademicki o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji. Tworzymy zgrany zespół, w którym zdobywamy przyjaźnie na całe życie, spędzamy wspólnie czas, jeździmy na koncerty i festiwale, nagrywamy płyty. Każdy chórzysta ma szansę na rozwój wokalny dzięki indywidualnym zajęciom z emisji głosu.

Jeśli jesteś studentem UKSW:

– zdobywasz w każdym semestrze 3 ECTS,

– realizujesz przedmiot ogólnouczelniany,

– zdobywasz punkty i zwiększasz swoje szanse na stypendium,

– uzyskujesz zwolnienie z 50% zajęć WF.

Próby odbywają się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki w godz. 19.00-21.00 w kampusie przy ul. Wóycickiego. Nie musisz być studentem UKSW, ważne, że Twoją pasją jest śpiewanie. Warunkiem wstąpienia do Chóru jest przejście przesłuchania, na którym sprawdzimy Twoją skalę głosu, nie musisz nic przygotowywać.

Czekamy na Ciebie w każdy poniedziałek i czwartek października. Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, napisz do nas @ lub na Facebooku i umów się indywidualnie!

chor.akademicki.uksw@gmail.com

ZAPRASZAMY!