IX Międzyuczelniane Seminarium Nauk Pomocniczych Historii

Katedra Nauk Pomocniczych Historii Instytutu Historii ma zaszczyt poinformować, że w piątek 2 grudnia 2022 roku organizuje IX Międzyuczelniane Seminarium Nauk Pomocniczych Historii. Seminaria Międzyuczelniane organizowane cyklicznie przez Katedrę mają służyć przeglądowi różnych tematów i kierunków badań w zakresie nauk pomocniczych historii, a nadto dyskusji i wymianie informacji oraz doświadczeń. Obecne seminarium będzie poświęcone zagadnieniom archiwistyki, a jego temat brzmi: „Od gromadzenia do udostępniania. Metodyka w polskich archiwach państwowych i kościelnych”. W seminarium wezmą udział Pracownicy oraz Studenci kilku ośrodków, a mianowicie: UKSW, UPJPII w Krakowie, UWM w Olsztynie oraz Archiwum Państwowego w Olsztynie. Seminarium odbędzie się na Kampusie przy ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3, budynek 23, sala 410 (IV piętro), w godz. 10.00-16.00.

28 listopada 2022