Wnioski o Stypendium Ministra

Od 1 do 15 października można składać wnioski o stypendium Ministra  Nauki za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Wnioski składane są drogą elektroniczną z wykorzystaniem systemu ZSUN/OSF. W UKSW proces składania wniosków dla studentów wspiera Dział Pomocy Materialnej dla Studentów. Aby otrzymać dane do zarządzania kontem w systemie, prosimy zgłosić się do kierownika DPMS p. Marleny Miniewicz, koordynatora procesu składania wniosków.  (m.miniewicz@uksw.edu.pl)

Jak wygląda proces składania wniosków?

Po otrzymaniu loginu i hasła, student może wypełnić wniosek, tj. dane osobowe, opis osiągnięć wraz z załącznikami. Wniosek można edytować do dnia 15 października 2024 r. Po zakończeniu edycji wniosku student informuje o tym koordynatora. Następnie wniosek jest sprawdzany i z podpisem Rektora przekazywany do Ministerstwa. Więcej informacji na stronie:

10 września 2024