Dzień adaptacyjny dla studentów ze szczególnymi potrzebami

Szanowni Studenci,

Serdecznie zapraszamy na III Dzień Adaptacyjny dla Studentów ze Szczególnymi Potrzebami, który odbędzie się już 7 października w Auli Schumana w godzinach 9:00-10:30.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych udogodnień i wsparcia oferowanego przez nasz Uniwersytet, poznać osoby odpowiedzialne za pomoc studentom oraz nawiązać kontakt z innymi studentami, którzy mogą mieć podobne potrzeby. Będziemy omawiać różne formy wsparcia, jak np. pomoc asystencka, dostosowanie wymagań dydaktycznych, czy dostęp do specjalistycznego sprzętu.

To także moment, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, zadać pytania i wspólnie zastanowić się, jak jeszcze bardziej dostosować proces studiowania do Waszych potrzeb.

Dodatkowo pragniemy poinformować, że uczestnictwo w wydarzeniu będzie traktowane jako usprawiedliwiona nieobecność na zajęciach, więc możecie bez obaw poświęcić ten czas na zapoznanie się z możliwościami wsparcia w naszej społeczności akademickiej.

Organizatorami wydarzenia są Prorektor Anna Fidelus oraz Uczelniany Koordynator ds. Dostępności na UKSW  Michał Stańczuk. Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Rektora UKSW, ks. prof. Ryszarda Czekalskiego.

Do zobaczenia!

04 października 2024