Dzień Otwarty 2 kwietnia 2022 r.

dzien otwarty

Odkryj przyszłość z nami – to hasło tegorocznej rekrutacji na UKSW. Ważnym jej wydarzeniem będzie Dzień Otwarty 2 kwietnia, w sobotę, na kampusie przy ul. Wóycickiego.

W tym roku Dzień Otwarty przyjmie formę hybrydową. Część stacjonarna odbędzie się na kampusie przy ul. Wóycickiego. Początek o godz. 10.00.

Kandydaci będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach, warsztatach, eksperymentach oraz wydarzeniach specjalnych, które poprowadzą naukowcy UKSW. W Auditorium Maximum zaprezentują się wydziały, jednostki uniwersyteckie, organizacje studenckie oraz koła naukowe. W trakcie wydarzenia przewidziane są spotkania z władzami Uczelni, specjalistami z Biura Rekrutacji, Biura Karier i Działu Pomocy Materialnej.

Szczegóły programu na stronie Dnia Otwartego: www.dzienotwarty.uksw.edu.pl

Zapraszamy do zapisywania się na wykłady i warsztaty przygotowane przez Instytut Historii:

• 10.15-11.00 –  Wykład Przełom ustrojowy 1989 r. w Polsce – prof. dr hab. Antoni Dudek

Powtórki do matury z historii:

• 11.15-12.00 – W kręgu kultury staropolskiej – prof. dr hab. Jolanta M. Marszalska, dr Katarzyna Paduch, Marcin Michalski
  • 12.15-13.00 – Kształtowanie się społeczeństwa stanowego w średniowieczu – ks. prof. dr hab. Waldemar Graczyk, dr Anna Głusiuk, Karol Wilczyński, Hubert Juchimiuk
  • 13.15-14.00 –  Przestrzenie bez granic. Historyk w świecie różnorodności źródeł historycznych – ks. prof. dr hab. Kazimierz Łatak, dr Małgorzata Pęgier, Lidia Łada, Rafał Jaworski, Monika Szlom.
23 stycznia 2023