Targi pracy dla studentów UKSW

baner

Studentki i Studenci – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez dzisiejszy rynek pracy, Biuro Karier UKSW w dniu 28 listopada 2019 r. na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3 bud. 21, hall na III piętrze organizuje Dzień Pracodawcy – targi pracy w formie krótkich prezentacji firm połączone ze spotkaniami rekrutacyjnymi.  Będzie to idealna okazja do poznania się z pracodawcami i skonfrontowania swoich umiejętności z wymaganiami stawianymi przez rynek pracy.
Udział praktyków reprezentujących daną branżę lub określony zawód ma na celu dostarczenie Wam informacji dotyczących polityki i warunków rekrutacyjnych, charakteru pracy, wymaganych kompetencji, szans awansu. Spotkania umożliwią Wam także poznanie struktur organizacyjnych panujących wewnątrz firmy oraz poznanie ludzi, którzy w niej pracują. Tych informacji nie znajdziecie na stronie internetowej przyszłego pracodawcy.
W czasie spotkań będziecie mogli zadawać pracodawcom pytania, co może się przyczynić
do nawiązania ciekawych dyskusji i głębszego poszerzenia wiedzy przydatnej podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Na wydarzeniu zgromadziliśmy kilka dużych firm oraz Instytucji w tym, Departament Służby Cywilnej, który reprezentuje wszystkie ministerstwa oraz organy administracji publicznej z otwartymi procesami rekrutacyjnymi. Załączony katalog pozwoli Wam zapoznać się z profilem działalności poszczególnych wystawców.
Zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacjach oraz spotkaniach z wybranymi pracodawcami. Nieformalna rozmowa może okazać się początkiem wspaniałej kariery w wybranej firmie – czego wszystkim uczestnikom życzymy!
Zachęcamy do zabrania ze sobą aktualnego CV!
Rozpoczęcie targów godz. 10:00
Podczas targów będzie także okazja do uzyskania porad od doradców zawodowych na co dzień pracjących w Biurze Karier UKSW oraz możliwość umówienia się na indywidualną konsultację dotyczącą wyboru i rozwoju ścieżki kariery.

11 stycznia 2023